NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Wystawa Klocków Lego

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Jedności Narodowej 5
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 22 59
kom.: 600 030 134
http://wystawazklockow.pl/

Opis

Najmłodszym zapewniamy niezapomnianą zabawę, a dorosłym – ciepłe wspomnienia dzieciństwa. Szklarska Poręba to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Co roku miasto odwiedzają tysiące turystów z całego kraju. Choć nie brakuje w nim atrakcji, postanowiliśmy sprawić, by pobyt w Szklarskiej Porębie stał się jeszcze bardziej fascynującą przygodą. 

W Szklarskiej Porębie na odwiedzających czekają atrakcje takie, jak:

- interaktywna wystawa klocków: ok. 300 modeli, ok. 300.000 klocków, ok. 300 m2 powierzchni,
- makiety stylizowane w bajkowym klimacie,
- unikalne modele Lego,
- niepowtarzalne projekty budowli, pojazdów, postaci,
- efekty specjalne.

Zapraszamy najmłodszych także do wspólnej zabawy klockami w specjalnie wyznaczonej do tego strefie. Dzieci i młodzież znajdą w niej pojemniki z klockami, dzięki którym będą miały okazję, by wykazać się kreatywnością.

Prowadzimy tutaj także sprzedaż klocków Lego. Mogą tutaj Państwo znaleźć najciekawsze modele klocków w atrakcyjnych cenach. 

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Jedności Narodowej 5 , 58-580 Szklarska Poręba

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu