NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Wypożyczalnia Sprzętu Narciarskiego PAULO SPORT

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 28
58-580 Szklarska Poręba

kom.: 698 689 973
http://www.paulosport.pl/

Opis

Dysponujemy 200 parami nart, które stale są przygotowywane (ostrzone i smarowane). Nasz ręczny serwis narciarski i snowboardowy obejmuje:
- ostrzenie,
- smarowanie na ciepło,
- zalewanie ubytków,
- ustawianie wiązań.

Oferujemy sprzęt dla każdej kategorii wiekowej. Narty, buty, kije, kaski i gogle dobieramy do wymiarów klienta. Dla najmłodszych posiadamy narty Blizzard RTX Jr. 

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Turystyczna 28 , 58-580 Szklarska Poręba

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu