NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

PADAŚNIEG

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 25
58-580 Szklarska Poręba

kom.: 666 709 400
http://padasnieg.com/

Opis

Jesteśmy dostępni dla was przy dolnej stacji wyciągów na Szrenicę – to idealne miejsce zarówno do stawiania pierwszych kroków, jak i do doskonalenia swoich umiejętności. Prowadzimy przedszkole narciarskie dla najmłodszych, a także organizujemy szkolenia narciarskie i snowboardowe indywidualne i grupowe. Można u nas także pojeździć na Śnieżnych Dętkach. Do dyspozycji naszych uczniów przez cały czas są doświadczeni instruktorzy, którzy gwarantują skuteczną naukę i dobrą zabawę.

W naszej szkole zajęcia prowadzimy indywidualnie i grupowo.

Zajęcia indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które na nartach stawiają swoje pierwsze kroki. Indywidualny czas spędzony z instruktorem pozwala na bardziej efektywną naukę – instruktor przez cały czas asekuruje ucznia, może na bieżąco poprawiać i tłumaczyć jego błędy oraz pomagać w wykonywaniu ćwiczenia. Tygodniowa nauka wystarczy, żeby resztę pobytu spędzić samodzielnie na stoku.

Zajęcia grupowe są dobrym rozwiązaniem dla par, rodzin lub grupy przyjaciół, która chce czas na nartach spędzić razem. Ważnej jest jednak to, aby poziom wszystkich uczestników był do siebie zbliżony - wtedy wszyscy razem będą mogli rozwijać swoje umiejętności.

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Turystyczna 25

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu