NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Snow4Fun

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 28a
58-580 Szklarska Poręba

kom.: 601 527 770
http://snow4fun.com.pl/

Opis

Szkolenie narciarskie to podstawa naszej oferty. Na nartach postaramy się nauczyć jeździć każdego. Wszyscy nasi instruktorzy nie tylko posiadają uprawnienia i doświadczenie ale szkolą z pasją. Chcemy, żeby czas spędzony na stoku był dla Ciebie przede wszystkim przyjemnością i możliwością oderwania się od codzienności. W czasie szkolenia dla nas najważniejsze jest indywidualne i profesjonalne podejście do kursanta oraz bezpieczeństwo na stoku.

Prowadzimy szkolenia:
- indywidualne i grupowe,
- dla dzieci i dorosłych,
- na każdym stopniu zaawansowania,
- również dla osób niepełnosprawnych.

W naszej ofercie mamy również szkolenia snowboardowe.  Pierwsze chwile na snowboardzie mogą być dosyć trudne, dlatego polecamy zajęcia z instruktorem, który podzieli się z Tobą tajnikami podstaw jazdy na desce. Na pewno ułatwi Ci to proces nauki jazdy na snowboardzie i zaoszczędzi wielu siniaków, kontuzji i ogromnego wysiłku.

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Turystyczna 28a , 58-580 Szklarska Poręba

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu