NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Wyciąg i Szkoła Narciarsko-Snowboardowa WESOŁA GÓRKA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Urocza 2
58-580 Szklarska Poręba

kom.: 501 855 050
kom.: 783 079 779
kom.: 607 383 696
http://www.wesolagorka.pl/

Opis

Nasza szkoła oferuje lekcje z profesjonalną kadrą instruktorską. Zapraszamy zarówno początkujących adeptów narciarstwa i snowboardu jak i tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności. Zajęcia prowadzimy na naszym stoku oraz innych ośrodkach narciarskich.

Nasza szkoła oferuje: 
- szkolenia indywidualne,
- szkolenia w małych grupach (rodzinnych lub z przyjaciółmi),
- szkolenia w grupach zorganizowanych,
- przedszkole narciarskie.

Oferujemy Państwu także:
- dwa wyciągi o długości 150 metrów,
- oświetlony i dośnieżany stok,
- stok o łagodnym nachyleniu,
- parking,
- Ski Bar. 

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Urocza 2 , 58-580 Szklarska Poręba

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

noclegi Mikołajki

Luksusowe noclegi w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca noclegi Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

mazury mikołajki nocleg

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie mazury mikołajki nocleg, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu