NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

SKI Arena Szrenica

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 25a
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 30 35
tel.: 75 717 52 00

Opis

Zimą Ski Arena staje się niekwestionowanym centrum sortów zimowych w mieście - w sumie zapewniamy 12 kilometrów wytyczonych tras. Różnych wariantów i możliwych krzyżówek stoków jest bez liku.

Najłatwiejsze stoki w rejonie jako jedyne posiadają pełny system sztucznego oświetlenia umożliwiający jazdy nocne. Są to trasy na Hali Szrenickiej oraz „Puchatek”.

Trasa polecana średnio-zaawansowanym narciarzom i snowboarderom to licząca 4444 metry „Lolobrygida”. W trakcie zjazdu tym stokiem pokonuje się 602 m różnicy poziomów. W bliskim sąsiedztwie Hali Szrenickiej funkcjonuje 835-metrowy wyciąg orczykowy „Świąteczny Kamień”, z którego może korzystać do 1400 osób na godzinę.

Jeszcze trudniej bywa na stoku FIS długości 2000 m. Jest to także jedyna trasa Ski Areny, która nie jest sztucznie dośnieżana na 100% długości.

Oczywiście na terenie Ski Areny Szrenica działają szkółki narciarskie i snowboardowe, wypożyczalnie niezbędnych akcesoriów oraz punkty serwisowania sprzętu.

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Turystyczna 25a , 58-580 Szklarska Poręba

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

noclegi Mikołajki

Luksusowe noclegi w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca noclegi Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

mazury mikołajki nocleg

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie mazury mikołajki nocleg, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu