NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

SKI Arena Szrenica

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 25a
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 30 35
tel.: 75 717 52 00

Opis

Zimą Ski Arena staje się niekwestionowanym centrum sortów zimowych w mieście - w sumie zapewniamy 12 kilometrów wytyczonych tras. Różnych wariantów i możliwych krzyżówek stoków jest bez liku.

Najłatwiejsze stoki w rejonie jako jedyne posiadają pełny system sztucznego oświetlenia umożliwiający jazdy nocne. Są to trasy na Hali Szrenickiej oraz „Puchatek”.

Trasa polecana średnio-zaawansowanym narciarzom i snowboarderom to licząca 4444 metry „Lolobrygida”. W trakcie zjazdu tym stokiem pokonuje się 602 m różnicy poziomów. W bliskim sąsiedztwie Hali Szrenickiej funkcjonuje 835-metrowy wyciąg orczykowy „Świąteczny Kamień”, z którego może korzystać do 1400 osób na godzinę.

Jeszcze trudniej bywa na stoku FIS długości 2000 m. Jest to także jedyna trasa Ski Areny, która nie jest sztucznie dośnieżana na 100% długości.

Oczywiście na terenie Ski Areny Szrenica działają szkółki narciarskie i snowboardowe, wypożyczalnie niezbędnych akcesoriów oraz punkty serwisowania sprzętu.

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Turystyczna 25a , 58-580 Szklarska Poręba

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu