NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja MŁYN ŁUKASZA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. 1 Maja 16
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 713 93 34
kom.: 535 350 055
kom.: 693 429 971
http://www.mlynlukasza.pl/

Opis

Zapraszamy Państwa na pyszne jedzenie i świetną zabawę. W piątki i soboty gramy muzykę Disco. Tylko u nasz skosztują Państwo dań z produktów regionalnych. Posiadamy duży wybór nalewek i alkoholi lokalnych. A do tego polecamy jako jedyni w okolicy wina z piwnicy świdnickiej oraz ponad 10 gatunków piwa regionalnego z Polski, Czech i Niemiec.

Organizujemy także przyjęcia okolicznościowe do 150 osób. 

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. 1 Maja 16 , 58-580 Szklarska Poręba

Video

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu