NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Gospoda Marcela

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Jedności Narodowej 17
58-580 Szklarska Poręba

kom.: 667 744 969

Opis

W naszym menu znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji rodem z Polski, Austrii, Włoch i Francji. Gwarantujemy Państwu miłą, domową atmosferę oraz fachową obsługę. Przyjmujemy także wycieczki szkolne i turystyczne, a także organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe.

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Jedności Narodowej 17 , 58-580 Szklarska Poręba

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu