NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne PIETRUCHA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Leśna 4
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 32 51
kom.: 507 177 707

Opis

Naszym Gościom oferujemy komfortowe, przytulne pokoje z łazienkami i Internetem. W pokojach znajdują się duże, wygodne łóżka, a także telewizor.

Dodatkowo naszym Gościom zapewniamy wyposażoną kuchnię połączoną z jadalnią. Teren wokół naszego budynku jest ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo. 

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Leśna 4 , 58-580 Szklarska Poręba

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu