NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne AURA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kasprowicza 5
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 26 06

Opis

Naszym Gościom oferujemy pokoje 2- i 3-osobowe, a także segment rodzinny (2+2). Każdy z naszych pokoi posiada oddzielną łazienkę oraz telewizor. W całym obiekcie mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Wszystkie nasze pokoje posiadają także balkony.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji pozostaje także kuchnia oraz mini salonik.

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Kasprowicza 5 , 58-580 Szklarska Poręba

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu