NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

DAGLEZJA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Armii Krajowej 8
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 37 99
fax.: 75 717 37 99
kom.: 663 869 403

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 2 pokoje 4-osobowe z łazienkami. Są to segmenty rodzinne, każdy posiada dwa pokoje (2+2). Dodatkowo posiadamy także pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeński i łazienką oraz pokój 1-2-osobowy z własną łazienką na korytarzu.

Do Państwa dyspozycji jest także kuchnia z pełnym wyposażeniem, klimatyczna piwniczka, ogród wypoczynkowy z bogatą roślinnością, altaną i grillem, domek dla dzieci, a także miejsce do parkowania.  

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Armii Krajowej 8 , 58-580 Szklarska Poręba

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu