NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pensjonat ZAMECZEK

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Piastowska 39
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 23 02
fax.: 75 717 23 02
kom.: 601 558 470

Opis

Nasz obiekt posiada 50 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach znajdują się łóżka 1-osobowe. W każdym pokoju znajdują się także szklanki oraz oczywiście czysta pościel. Na korytarzu znajdują się czajniki.

Zameczek wydaje dwa posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje lub trzy na życzenie grup zorganizowanych (śniadanie, obiad, kolacja z deserem), wszystko to na terenie obiektu.

Przy naszym pensjonacie znajduje się niestrzeżony i niepłatny parking dla samochodów osobowych oraz autokarów. Pensjonat ZAMECZEK posiada także dużą salę wielofunkcyjną z bilardem oraz piłkarzykami. Na naszym terenie przy pensjonacie znajduje się także miejsce na ognisko oraz grilla. 

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Piastowska 39 , 58-580 Szklarska Poręba

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu