NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pensjonat Kasia i Michał

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Broniewskiego 6
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 42 64
kom.: 668 205 544
http://pensjonatkim.pl/

Opis

W naszej ofercie zapewniamy naszym Gościom wygodne pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe, a także trzy pokoje rodzinne wyposażone w nowe meble, komfortowe łazienki, TV oraz Internet Wi-Fi.  Nasz pensjonat to przede wszystkim wspaniała rodzinna atmosfera i doskonała kuchnia słynąca z domowych smaków i bogatych porcji.

Chcąc spędzić miło wieczór, proponujemy relaks w stylowo urządzonej Sali Kominkowej gdzie przy trzasku palącego się drewna można poczytać książkę czy też napić się specjałów przygotowanych specjalnie na takie chwile. Można  zagrać w piłkarzyki a najmłodsi w specjalnie przygotowanym pokoju nie będą się nudzić. Korzystając z pogody, w naszym pięknym ogrodzie nad strumykiem, organizujemy biesiady przy ognisku lub grillu.

Posiadamy profesjonalnie wyposażoną salkę konferencyjną, dzięki czemu szkolenia prowadzone w naszym pensjonacie są wygodne a domowy klimat tworzy potrzebną w takich sytuacjach intymność i spokój. Proponujemy także własny program szkoleniowy o tematyce bezpiecznej i ekologicznej jazdy samochodem.

Ponadto dla grup zorganizowanych zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem wycieczek w góry czy też do Czech lub Niemiec.

Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i współpracujemy z najlepszym instruktorem narciarstwa na świecie. 

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Broniewskiego 6 , 58-580 Szklarska Poręba

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu