NASZE PORTALE: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa ADUŚ

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Odrodzenia 8A
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 32 23
kom.: 507 150 877

Opis

Naszym Gościom oferujemy pokoje z niezależnym, samodzielnym wejście 2-3-osobowe oraz dwupokojowe studia dla 4-5 osób – apartament. W każdym z nich jest miejsce przeznaczone do podgrzania prostego posiłku – aneks kuchenny.  Z pokoi jest bezpośrednie wyjście na wydzielony teren zielony z ławkami, grillem i piaskownicą dla dzieci.

Nasi Gości przebywając w Willi ADUŚ mają także dostęp w pokojach do łazienki, TV, Internetu bezprzewodowego. Na miejscu mogą Państwo także skorzystać z usług fizjoterapeuty i kosmetyczki. 

Lokalizacja

Szklarska Poręba
ul. Odrodzenia 8A , 58-580 Szklarska Poręba

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu